130 976
43 467
265 068
678 059

Emma Normann. Sign. julekort i småformat.

Annonse nr: 3047395

Mittet 5203.  Stemplet ,,Eikesdal 23-12.56,,
God kvalitet.  se scan
Samsender innefor en uke.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet11.10.2020 18:27:46
Sluttet25.10.2020 18:22:00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 3047395
Høyeste Budgiver bergmor (1613)  Se budgivers karakterbok
bergmorkr 10,0013.10.2020 22:10:18
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (1244)  Se selgers karakterbok