130 981
43 467
265 071
678 085

Taraldsen. Sign. storformat brukt i 1967

Annonse nr: 3047147

Forsvarets Kantiner. Noe slitasje i kanter.
se scan
Samsender innefor en uke.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet11.10.2020 15:35:02
Sluttet25.10.2020 15:30:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 3047147
Høyeste Budgiver olespeider (451)  Se budgivers karakterbok
olespeiderkr 35,0025.10.2020 11:41:58
BorgenGkr 33,00 (Autobud)25.10.2020 11:41:58
BorgenGkr 32,0025.10.2020 08:37:07
olespeiderkr 30,00 (Autobud)25.10.2020 08:37:07
olespeiderkr 20,00 (Autobud)21.10.2020 17:41:40
birgholkr 18,0021.10.2020 17:41:40
olespeiderkr 16,0015.10.2020 22:01:57
BorgenGkr 15,00 (Autobud)15.10.2020 22:01:57
BorgenGkr 10,0012.10.2020 00:34:28
Selger:  pedrosen

Medlem siden: 01.09.2012
Sted: Larvik
Karakterer (1244)  Se selgers karakterbok