130 621
Auksjoner nå
45 682
Fastprisvarer
260 679
Salg siste 12mnd
672 366
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Finland AFA 9B - verdi 300 NOK

Annonse nr: 3044109

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet09.10.2020 21:00:00         
Sluttet13.10.2020 22:24:00
Solgt forkr 51,00  
Annonse vist29 ganger
Finland AFA 9B - verdi 300 NOK
Annonse nr: 3044109
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
haral1kr 51,00 (Autobud)13.10.2020 22:17:36
Oleb53kr 46,0013.10.2020 22:17:36
haral1kr 35,00 (Autobud)13.10.2020 21:36:28
deok55kr 30,0013.10.2020 21:36:28
haral1kr 25,0012.10.2020 18:21:01
i-nkr 20,00 (Autobud)12.10.2020 18:21:01
i-nkr 10,0010.10.2020 23:33:56
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18532)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.