126 249
40 867
261 549
659 790

J.W.G

Annonse nr: 3043931

eldre postkort stemplet 1936 brukt i 1936 ikke postgått med signatur J W G og en logo bak jeg ikke kjenner, en liten sirkel med  en P og mulig H samt et nr 737/4 , i gulnet farge , pent , men noe hjørneslitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet30.10.2020 17:23:51
Sluttet03.11.2020 20:36:07
Annonse vist11 ganger
J.W.G
Annonse nr: 3043931
Selger:  malamut

Medlem siden: 03.03.2014
Sted: Jømna
Karakterer (2863)  Se selgers karakterbok