131 296
45 683
260 701
672 408

Blokk 25 Jahre Weltraumflug 1986

Annonse nr: 3043521

Blokk 25 Jahre bemannter Weltraumflug, 1986. 4 frimerker: 40, 50, 70 og 85 Pfennig. Postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet07.01.2021 17:38:30
Sluttet14.01.2021 17:38:30
Solgt forkr 2,00
Annonse nr: 3043521
Høyeste Budgiver Squash (3252)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 2,0014.01.2021 16:46:29
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (653)  Se selgers karakterbok