130 566
45 682
260 692
672 453

Blokk Historische Postgebäude

Annonse nr: 3042458

Blokk historische Postgebäude, postfrisk. 10, 20, 70 og 120 Pfennig.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet07.01.2021 17:38:31
Sluttet14.01.2021 17:38:31
Solgt forkr 2,00
Blokk Historische Postgebäude
Annonse nr: 3042458
Høyeste Budgiver Squash (3252)  Se budgivers karakterbok
Squashkr 2,0014.01.2021 16:46:07
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (653)  Se selgers karakterbok