129 392
48 442
258 607
669 054

Lot TYSKLAND arkrester pr. postfrisk div.

Annonse nr: 3039414
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Div Tysklend noe eldre merker (se bilder)

Portosatser + kr 3,- for rekv. Store boblekonvolutter kr 10,-. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send mail om du ønsker oppsamling.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet14.10.2020 15:05:19
Sluttet21.10.2020 15:05:19
Solgt forkr 15,00
Annonse nr: 3039414
Høyeste Budgiver Roya (1474)  Se budgivers karakterbok
Royakr 15,0016.10.2020 12:23:45
Selger:  gimrerobert

Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (96)  Se selgers karakterbok