124 898
41 657
261 685
660 506

Lot TYSKLAND arkrester pr. postfrisk div.

Annonse nr: 3039414
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Div Tysklend noe eldre merker (se bilder)
Portosatser + kr 3,- for rekv. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send uansett gjerne mail om dette ønskes.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet14.10.2020 15:05:19
Sluttet21.10.2020 15:05:19
Solgt forkr 15,00
Annonse nr: 3039414
Høyeste Budgiver Roya (343)  Se budgivers karakterbok
Royakr 15,0016.10.2020 12:23:45
Selger:  gimrerobert

Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (96)  Se selgers karakterbok