122 601
41 717
262 455
662 087

Lot 2 TYSKLAND arkrester pr. postfrisk div.

Annonse nr: 3039405
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

Div Tysklend noe eldre merker (se bilder)
Portosatser + kr 3,- for rekv. Har du bud på flere auksjoner forsøker jeg etter beste evne å få sendt samlet. Send uansett gjerne mail om dette ønskes.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet14.10.2020 14:50:19
Sluttet21.10.2020 14:50:19
Solgt forkr 15,00
Annonse nr: 3039405
Høyeste Budgiver Roya (358)  Se budgivers karakterbok
Royakr 15,0016.10.2020 12:15:17
Selger:  gimrerobert

Medlem siden: 04.12.2006
Sted: Kristiansand
Karakterer (96)  Se selgers karakterbok