124 795
43 959
262 261
662 748

Lot forskj. 60-tall **

Annonse nr: 3035439

Prima postfriske. Verdi 515 kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.10.2020 16:44:24
Sluttet10.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist17 ganger
Lot forskj. 60-tall **
Annonse nr: 3035439
Høyeste Budgiver Roya (383)  Se budgivers karakterbok
Royakr 22,00 (Autobud)07.10.2020 00:06:13
solheim9kr 20,0007.10.2020 00:06:13
Royakr 1,0005.10.2020 07:36:03

Karakterer (2887)  Se selgers karakterbok