124 795
43 959
262 261
662 748

Lot forskj. 60-tall **

Annonse nr: 3035436

Prima postfriske. Verdi 384kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.10.2020 16:44:00
Sluttet10.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist24 ganger
Lot forskj. 60-tall **
Annonse nr: 3035436
Høyeste Budgiver Roya (383)  Se budgivers karakterbok
Royakr 24,00 (Autobud)07.10.2020 00:09:44
solheim9kr 22,0007.10.2020 00:09:44
Royakr 18,00 (Autobud)05.10.2020 12:23:39
terjedkr 16,0005.10.2020 12:23:39
Royakr 8,00 (Autobud)05.10.2020 12:23:22
terjedkr 6,0005.10.2020 12:23:22
Royakr 1,0005.10.2020 07:37:09

Karakterer (2887)  Se selgers karakterbok