119 143
62 803
245 456
634 633

Lot 27 forskj. mid 70-tall **

Annonse nr: 3035427

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.10.2020 16:40:18
Sluttet09.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist10 ganger
Lot 27 forskj. mid 70-tall **
Annonse nr: 3035427
Høyeste Budgiver Roya (2550)  Se budgivers karakterbok
Royakr 14,00 (Autobud)07.10.2020 00:16:17
solheim9kr 12,0007.10.2020 00:16:17
Royakr 1,0005.10.2020 07:38:26

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok