130 946
43 336
264 449
675 168

Årgang 1988 ** , NK 1034-1057, inkludert blokk 8 og 9

Annonse nr: 3033415
år1988
år1988

Årgang 1988 ** , NK 1034-1057, inkludert blokk 8 og 9, HK 418 kr. Prima kvalitet. Komplett på hovednummer
For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 23 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i Norgespakke/rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Salgspriskr 50,00
Startet10.10.2020 11:35:18
Sluttet14.10.2020 16:00:55
Solgt forkr 50,00
Referanse nr/#postfrisk norge
Annonse nr: 3033415
Høyeste Budgiver Kalix (7151)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 50,0014.10.2020 16:00:55
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (3933)  Se selgers karakterbok