124 902
Auksjoner nå
41 648
Fastprisvarer
261 700
Salg siste 12mnd
660 478
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Württemberg AFA 36-41(rift i AFA 40) - verdi 3.600 NOK

Annonse nr: 3032249

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet02.10.2020 21:00:00         
Sluttet06.10.2020 22:13:00
Solgt forkr 231,00  
Annonse vist43 ganger
Württemberg AFA 36-41(rift i AFA 40) - verdi 3.600 NOK
Annonse nr: 3032249
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Squash (1926)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Squashkr 231,00 (Autobud)06.10.2020 22:02:16
tomatokr 226,0006.10.2020 22:02:16
Squashkr 205,0006.10.2020 22:00:58
Peramarkkr 201,00 (Autobud)06.10.2020 22:00:58
Peramarkkr 165,00 (Autobud)06.10.2020 21:33:27
erikp45kr 160,0006.10.2020 21:33:27
Peramarkkr 155,0005.10.2020 22:54:04
Squashkr 150,0005.10.2020 15:46:27
tomatokr 147,00 (Autobud)05.10.2020 15:46:27
tomatokr 145,00 (Autobud)05.10.2020 15:46:01
Squashkr 140,0005.10.2020 15:46:01
tomatokr 105,0005.10.2020 10:42:01
Peramarkkr 101,00 (Autobud)05.10.2020 10:42:01
Peramarkkr 70,00 (Autobud)05.10.2020 10:41:37
tomatokr 65,0005.10.2020 10:41:37
Peramarkkr 25,00 (Autobud)04.10.2020 23:40:36
i-nkr 20,0004.10.2020 23:40:36
Peramarkkr 10,0004.10.2020 19:29:52
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (16627)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter