131 797
45 646
260 662
672 803

xxx Fra Polhavet Ill: Th Holmboe Utg: Mittet & Co

Annonse nr: 3031782

Det står at kortet var med polarskuta Fram på kortet og med en trykt signatur av Roald Amundsen. Det er trykket opp masse av disse polkortene og salget skulle finansiere polferdene.
Man skrev og frankerte et postkort og adresserte det til en person før polferden startet. Kortet ble så med på polferden og levert ved ankomst 6 år senere!!. Kortet er signert Otto , og datert 6/7 18.
Kortets forside er tegnet av Thorolf Holmboe (1866-1935)
Utg: Mittet & Co, unummerert
Postgåtte hjørner, noe stempelsverte på billedsiden ellers i god stand.

Poststemplet : POLHAVET13 IX 18 og POLHAVET 4 VIII 24.

Antikk

Delt bakside

Format:  9 x 14 cm

Alle mine objekter starter med xxx
Porto er 20 kr tilsammen uansett antall kort.Kort sendes i avstivet konvolutt.Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet01.10.2020 19:17:55
Sluttet31.10.2020 18:08:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist39 ganger
Annonse nr: 3031782
Høyeste Budgiver terjed (27988)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 60,0001.10.2020 21:56:00
birgholkr 55,0001.10.2020 21:53:49
Nurekr 50,0001.10.2020 21:38:48
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (486)  Se selgers karakterbok