126 054
41 458
261 113
659 569

NK: 937 - Kong Olav V 80 år **

Annonse nr: 3028992

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet14.10.2020 18:51:06
Sluttet21.10.2020 18:51:06
Solgt forkr 3,00
Annonse nr: 3028992
Høyeste Budgiver topten (204)  Se budgivers karakterbok
toptenkr 3,0016.10.2020 13:35:51
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (18015)  Se selgers karakterbok