124 795
43 959
262 261
662 748

Plansje forskj. 60-tall **

Annonse nr: 3028101

Prima postfriske, verdi kr: 373

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet30.09.2020 06:35:00
Sluttet08.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist14 ganger
Plansje forskj. 60-tall **
Annonse nr: 3028101
Høyeste Budgiver Roya (383)  Se budgivers karakterbok
Royakr 20,00 (Autobud)07.10.2020 00:25:20
solheim9kr 20,0007.10.2020 00:25:20
Royakr 10,0005.10.2020 07:34:23

Karakterer (2887)  Se selgers karakterbok