130 566
43 334
265 497
675 835

Nk 1144-45 i ** firblokker

Annonse nr: 3025516

Prima postfrisk, pålydende kr: 34

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet28.09.2020 12:31:29
Sluttet06.10.2020 12:30:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1144-45 i ** firblokker
Annonse nr: 3025516
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 15,0004.10.2020 22:56:56
solheim9kr 13,00 (Autobud)04.10.2020 22:56:56
solheim9kr 11,0029.09.2020 21:47:33
gunnm01kr 10,00 (Autobud)29.09.2020 21:47:33
gunnm01kr 3,0028.09.2020 21:58:35

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok