130 884
43 346
265 810
677 910

Nk 1117-18 i ** firblokker

Annonse nr: 3025512

Prima postfrisk, pålydende kr: 28.80

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Startet28.09.2020 12:30:00
Sluttet06.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1117-18 i ** firblokker
Annonse nr: 3025512
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,00 (Autobud)04.10.2020 23:41:39
solheim9kr 16,0004.10.2020 23:41:39
gunnm01kr 13,0004.10.2020 22:55:40
solheim9kr 11,0029.09.2020 21:50:05
gunnm01kr 10,00 (Autobud)29.09.2020 21:50:05
gunnm01kr 3,0028.09.2020 22:03:34

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok