131 816
43 366
265 273
677 766

Nk 1113-14 i ** firblokker

Annonse nr: 3025511

Prima postfrisk, pålydende kr: 32,80

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet28.09.2020 12:30:00
Sluttet06.10.2020 15:00:00
Nk 1113-14 i ** firblokker
Annonse nr: 3025511
Høyeste Budgiver gunnm01 (13224)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 10,00 (Autobud)29.09.2020 21:50:34
solheim9kr 10,0029.09.2020 21:50:34
gunnm01kr 4,0028.09.2020 22:03:18

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok