130 963
43 343
265 748
677 872

Nk 1111-12 i ** firblokker

Annonse nr: 3025510

Prima postfrisk, pålydende kr: 28,80

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet28.09.2020 12:30:00
Sluttet06.10.2020 15:00:00
Nk 1111-12 i ** firblokker
Annonse nr: 3025510
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 10,00 (Autobud)29.09.2020 21:51:13
solheim9kr 10,0029.09.2020 21:51:13
gunnm01kr 2,0028.09.2020 22:03:00

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok