131 797
45 646
260 662
672 803

Sverige. Hefte AFA 1476-79 Nobelpristakere

Annonse nr: 3025375

Komplett, postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet01.10.2020 08:00:00
Sluttet08.10.2020 14:00:00
Solgt forkr 13,00
Annonse nr: 3025375
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 13,0008.10.2020 12:41:15
gunnm01kr 11,0007.10.2020 09:14:13
Leif H.kr 9,0005.10.2020 22:08:34
Djfromswedenkr 8,00 (Autobud)05.10.2020 22:08:34
Djfromswedenkr 7,0002.10.2020 22:43:08
gunnm01kr 5,0001.10.2020 22:30:15

Karakterer (47907)  Se selgers karakterbok