120 393
34 583
259 415
652 704

ÅLAND: Varioperm med postfriske merker, blokker, FDC diverse

Annonse nr: 3025166

180058 ÅLAND: Varioperm med postfriske merker, blokker, FDC diverse. Høy kostpris
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 300,00
Startet28.09.2020 00:36:23
Sluttet03.10.2020 13:54:40
Referanse nr/#super-Saturday
Annonse nr: 3025166

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (6176)  Se selgers karakterbok