119 535
34 371
258 393
652 032

ÅLAND: Postfrisk samling til 2009 i Davo album. Mye ekstra m

Annonse nr: 3025165

180057 ÅLAND: Postfrisk samling til 2009 i Davo album. Mye ekstra materiale som hefter, gutter par etc
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 350,00
Startet28.09.2020 00:36:23
Sluttet03.10.2020 13:52:40
Annonse vist27 ganger
Referanse nr/#super-Saturday
Annonse nr: 3025165

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (6107)  Se selgers karakterbok