132 211
43 300
265 574
677 228

Nk 1145-46 i ** firblokk

Annonse nr: 3024312

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet27.09.2020 15:59:00
Sluttet05.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Nk 1145-46 i ** firblokk
Annonse nr: 3024312
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 14,0005.10.2020 14:12:00
oeiholmekr 12,0005.10.2020 13:19:37
gunnm01kr 10,00 (Autobud)29.09.2020 21:54:32
solheim9kr 10,0029.09.2020 21:54:32
gunnm01kr 8,0028.09.2020 21:57:45

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok