131 765
43 344
265 587
677 422

Nk 1127-30 i ** firblokker

Annonse nr: 3024305

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet27.09.2020 15:59:00
Sluttet05.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist18 ganger
Nk 1127-30 i ** firblokker
Annonse nr: 3024305
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 60,0005.10.2020 14:10:44
oeiholmekr 55,0005.10.2020 13:14:49
solheim9kr 50,00 (Autobud)05.10.2020 13:14:16
oeiholmekr 50,0005.10.2020 13:14:16
solheim9kr 47,00 (Autobud)30.09.2020 09:10:42
gunnm01kr 44,0030.09.2020 09:10:42
solheim9kr 31,0029.09.2020 21:57:56
gunnm01kr 28,00 (Autobud)29.09.2020 21:57:56
gunnm01kr 25,0028.09.2020 21:56:52

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok