130 547
43 335
264 378
675 733

Nk 1082-83 i ** firblokker

Annonse nr: 3023865

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet27.09.2020 11:56:00
Sluttet04.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1082-83 i ** firblokker
Annonse nr: 3023865
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,00 (Autobud)02.10.2020 11:20:14
solheim9kr 16,0002.10.2020 11:20:14
gunnm01kr 14,0001.10.2020 22:56:25
solheim9kr 12,0029.09.2020 22:01:08
gunnm01kr 10,0028.09.2020 22:06:37

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok