125 872
41 473
261 504
660 276

NK - 213-16 Kronemerker Haakon VII. 1937/38. **

Annonse nr: 3021856

NK - 213-16.Kronemerker Haakon VII. 1937/38
Postfrisk
Takk for at du handler hos meg. #Samle gjerne opp objekter,men max 3dager. Porto =20kr.Tyngre ting følger postens takster.+ 4kr.(konvelutter,pakking.o.l.) Tar kontakt fortløpende som auksjonene avsluttes.Og sender ut,med en gang jeg får mail tilbake,om at pengene er satt inn på min konto. Lykke til!
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet26.09.2020 00:47:28
Sluttet03.10.2020 00:43:00
Solgt forkr 29,00
Annonse vist30 ganger
Annonse nr: 3021856
Høyeste Budgiver Pablo70 (1248)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 29,00 (Autobud)01.10.2020 22:52:08
Reddik07kr 26,0001.10.2020 22:52:08
Pablo70kr 21,00 (Autobud)27.09.2020 17:49:03
Reddik07kr 19,0027.09.2020 17:49:03
Pablo70kr 13,00 (Autobud)27.09.2020 17:35:28
Reddik07kr 11,0027.09.2020 17:35:28
Pablo70kr 1,0026.09.2020 11:44:41

Karakterer (342)  Se selgers karakterbok