130 986
42 089
265 310
679 719

NK - 181. Nordkapp I. 1930.**

Annonse nr: 3021440
NK - 181
NK - 181

NK - 181.  Nordkapp I. 1930.
 15 + 25 øre svartbrun.
Postfrisk
Takk for at du handler hos meg. #Samle gjerne opp objekter,men max 3dager. Porto =20kr.Tyngre ting følger postens takster.+ 4kr.(konvelutter,pakking.o.l.) Tar kontakt fortløpende som auksjonene avsluttes.Og sender ut,med en gang jeg får mail tilbake,om at pengene er satt inn på min konto. Lykke til!
Objektets tilstand
AuksjonstypeF Fastpris
Salgspriskr 12,00
Startet25.12.2020 20:37:14
Sluttet31.12.2020 01:21:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist18 ganger
NK - 181. Nordkapp I. 1930.**
Annonse nr: 3021440
Høyeste Budgiver cmi89 (1147)  Se budgivers karakterbok
cmi89kr 12,0031.12.2020 01:21:00

Karakterer (941)  Se selgers karakterbok