126 852
Auksjoner nå
41 002
Fastprisvarer
261 332
Salg siste 12mnd
659 709
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Thurn & Taxis AFA 4-5 (5 med brett) - verdi 1.650 NOK

Annonse nr: 3020281

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet25.09.2020 19:00:00         
Sluttet29.09.2020 22:13:00
Solgt forkr 54,00  
Annonse vist14 ganger
Thurn & Taxis AFA 4-5 (5 med brett) - verdi 1.650 NOK
Annonse nr: 3020281
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Squash (1926)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Squashkr 54,0029.09.2020 22:06:06
Peramarkkr 51,00 (Autobud)29.09.2020 22:06:06
Peramarkkr 49,0028.09.2020 22:36:52
zsozsokr 44,00 (Autobud)28.09.2020 22:32:11
Peramarkkr 41,0028.09.2020 22:32:11
zsozsokr 25,0028.09.2020 22:30:01
Peramarkkr 21,00 (Autobud)28.09.2020 22:30:01
Peramarkkr 15,0028.09.2020 22:16:53
zsozsokr 11,00 (Autobud)28.09.2020 22:16:53
zsozsokr 10,0026.09.2020 13:39:49
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (16626)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter