130 566
43 334
265 497
675 835

Nk 1066-67 i ** firblokker

Annonse nr: 3019279

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet24.09.2020 13:43:00
Sluttet03.10.2020 18:30:00
Solgt forkr 11,00
Nk 1066-67 i ** firblokker
Annonse nr: 3019279
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 11,0001.10.2020 22:53:31
solheim9kr 10,00 (Autobud)01.10.2020 22:53:31
solheim9kr 7,0029.09.2020 22:06:18
gunnm01kr 5,0026.09.2020 16:51:27

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok