130 547
43 335
264 378
675 733

Nk 1080-81 i ** firblokker

Annonse nr: 3019274

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00
Startet24.09.2020 13:43:00
Sluttet03.10.2020 18:30:00
Solgt forkr 56,00
Annonse vist13 ganger
Nk 1080-81 i ** firblokker
Annonse nr: 3019274
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 56,0001.10.2020 22:53:10
solheim9kr 55,00 (Autobud)01.10.2020 22:53:10
solheim9kr 51,0029.09.2020 22:06:48
gunnm01kr 48,00 (Autobud)29.09.2020 22:06:48
gunnm01kr 45,0026.09.2020 16:51:16

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok