118 508
33 788
258 981
650 955

Off. Sak. Nk. 52. 20 øre fireblokk Solkors

Annonse nr: 3018819

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.09.2020 08:00:00
Sluttet04.10.2020 17:00:00
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3018819
Høyeste Budgiver Jeger51 (2382)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 6,0004.10.2020 16:32:37
solheim9kr 4,0030.09.2020 00:05:53
Leif H.kr 3,00 (Autobud)30.09.2020 00:05:53
Leif H.kr 1,0027.09.2020 13:08:01

Karakterer (39544)  Se selgers karakterbok