119 887
34 335
258 155
652 112

Off. Sak. Nk. 47. 100 øre fireblokk

Annonse nr: 3018812

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.09.2020 08:00:00
Sluttet04.10.2020 17:00:00
Solgt forkr 7,00
Annonse nr: 3018812
Høyeste Budgiver solheim9 (12009)  Se budgivers karakterbok
solheim9kr 7,0030.09.2020 00:11:49
Leif H.kr 5,00 (Autobud)30.09.2020 00:11:49
Leif H.kr 1,0027.09.2020 13:08:33

Karakterer (39696)  Se selgers karakterbok