119 887
34 335
258 155
652 112

Off. Sak. Nk. 44. 35 øre fireblokk

Annonse nr: 3018807

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet27.09.2020 08:00:00
Sluttet04.10.2020 17:00:00
Solgt forkr 26,00
Annonse nr: 3018807
Høyeste Budgiver Jeger51 (2395)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 26,0004.10.2020 16:36:45
solheim9kr 25,00 (Autobud)04.10.2020 16:36:45
solheim9kr 24,00 (Autobud)04.10.2020 16:36:22
Jeger51kr 22,0004.10.2020 16:36:22
solheim9kr 7,0030.09.2020 00:10:30
Leif H.kr 5,00 (Autobud)30.09.2020 00:10:30
Leif H.kr 1,0027.09.2020 13:09:56

Karakterer (39698)  Se selgers karakterbok