122 601
41 717
262 455
662 087

NK 309 og 310 - postfriske 10-blokker

Annonse nr: 3017715

NK 309 og 310 - EUROPEISK POSTFORENING - postfriske 10-blokker. Sjekk skann nøye.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.09.2020 12:37:51
Sluttet03.10.2020 19:34:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist27 ganger
Annonse nr: 3017715
Høyeste Budgiver Roya (358)  Se budgivers karakterbok
Royakr 17,00 (Autobud)03.10.2020 09:04:02
Reddik07kr 17,0003.10.2020 09:04:02
Royakr 14,0003.10.2020 02:32:00
Reddik07kr 12,0002.10.2020 17:59:57
Royakr 10,00 (Autobud)02.10.2020 17:59:38
Reddik07kr 10,0002.10.2020 17:59:38
Royakr 7,0002.10.2020 14:44:53
Reddik07kr 5,0025.09.2020 23:33:59
helse01kr 3,00 (Autobud)25.09.2020 23:33:59
helse01kr 1,0024.09.2020 11:33:47
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (2293)  Se selgers karakterbok