131 296
45 683
260 701
672 408

Fly, DDR AFA 2215-18 (22064)

Annonse nr: 3010323

postfriske merker,

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægge 2% til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,50
Startet19.09.2020 21:59:34
Sluttet29.09.2020 20:57:00
Solgt forkr 3,50
Annonse vist2 ganger
Fly, DDR AFA 2215-18 (22064)
Annonse nr: 3010323
Høyeste Budgiver erpetran (3226)  Se budgivers karakterbok
erpetrankr 3,5025.09.2020 14:36:23
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (11584)  Se selgers karakterbok