132 389
43 370
265 766
677 904

Nk 585-86 **

Annonse nr: 3008558

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet18.09.2020 11:51:00
Sluttet25.09.2020 19:00:00
Nk 585-86 **
Annonse nr: 3008558
Høyeste Budgiver Kjelviken (548)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 1,0020.09.2020 11:41:35

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok