131 553
45 544
260 644
673 048

Danmark. 4-blokk AFA 1010 Nasjonalmuseet

Annonse nr: 3008473

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet21.09.2020 08:00:00
Sluttet28.09.2020 14:00:00
Solgt forkr 9,00
Annonse nr: 3008473
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 9,0024.09.2020 22:44:38
terjedkr 7,0024.09.2020 13:45:45
Leif H.kr 6,00 (Autobud)24.09.2020 13:45:45
Leif H.kr 5,0021.09.2020 18:27:03
Alinuskakr 4,00 (Autobud)21.09.2020 18:27:03
Alinuskakr 1,0021.09.2020 15:11:34

Karakterer (47820)  Se selgers karakterbok