129 638
141 233
215 278
697 961

Grønland Afa 417 Postfrisk. 26kr Skipsfart II 2003

Annonse nr: 3007244

Fastpris 33kr (+ porto under 20gr) Grønland 2003 Postfrisk. Afa-nr 417, 26 kr Skipsfart på Grønland II - Sonja.

Objektets tilstand
AuksjonstypeM
Salgspriskr 33,00
33
Antall tilgjengelig: 3 stk.
Annonse vist50 ganger

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (3952)