127 686
44 503
262 087
675 576

Løve II 30 øre ( NK 148) 4-blokk postfrisk

Annonse nr: 3005027

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet15.09.2020 18:06:51
Sluttet29.09.2020 18:03:00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3005027
Høyeste Budgiver Jeger51 (2886)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 35,0029.09.2020 17:44:32
Selger:  harasore

NFVerifisert
Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (13540)  Se selgers karakterbok