127 984
44 503
262 051
675 581

Grunnlovsjub. 10 øre (NK 114) 4-blokk postfrisk

Annonse nr: 3005015

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet15.09.2020 18:01:53
Sluttet29.09.2020 17:59:00
Solgt forkr 28,00
Annonse vist19 ganger
Annonse nr: 3005015
Høyeste Budgiver Jeger51 (2886)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 28,0029.09.2020 17:51:32
solheim9kr 25,00 (Autobud)29.09.2020 17:51:14
Jeger51kr 23,0029.09.2020 17:51:14
solheim9kr 15,0018.09.2020 20:40:26
Selger:  harasore

NFVerifisert
Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (13540)  Se selgers karakterbok