127 898
44 500
262 019
675 423

NK 96,97 og 98 i postfriske 4-blokker

Annonse nr: 3005002

Du kan samle opp over tid for bl.a. å spare porto

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet15.09.2020 17:57:44
Sluttet29.09.2020 17:54:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist22 ganger
Annonse nr: 3005002
Høyeste Budgiver Jeger51 (2886)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 12,0029.09.2020 17:46:42
jakvidkr 10,00 (Autobud)29.09.2020 17:46:42
jakvidkr 8,0028.09.2020 07:43:09
Selger:  harasore

NFVerifisert
Medlem siden: 24.04.2003
Sted: Laksevåg
Karakterer (13540)  Se selgers karakterbok