121 086
34 817
258 972
653 428

Masse folk i bunad (Mittet No. 1434) - Datert 1912

Annonse nr: 3004572

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Påskrevet bursdagshilsen 1912 men ikke postgått.

Mittet No. 1434.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet15.09.2020 11:05:03
Sluttet28.09.2020 20:43:00
Annonse nr: 3004572

Karakterer (11271)  Se selgers karakterbok