131 600
43 285
265 481
677 195

Nk T 129a ,b 130 og 131 i ** firblokker

Annonse nr: 3004001

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet14.09.2020 18:36:00
Sluttet22.09.2020 18:35:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3004001
Høyeste Budgiver Kjelviken (548)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 7,0020.09.2020 11:48:21
birgerkarlkr 5,00 (Autobud)20.09.2020 11:48:21
birgerkarlkr 1,0016.09.2020 19:25:08

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok