130 402
43 335
264 386
675 796

Nk T 115 og 116 i ** firblokker, verdi : 960kr

Annonse nr: 3001525

Prima postfrisk . Verdi: 960 kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.09.2020 09:35:00
Sluttet21.09.2020 19:00:00
Solgt forkr 120,00
Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 3001525
Høyeste Budgiver Kjelviken (542)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 120,0021.09.2020 18:51:51
Jeger51kr 100,00 (Autobud)21.09.2020 18:51:11
Kjelviken kr 100,0021.09.2020 18:51:11
Jeger51kr 85,0021.09.2020 18:46:14
Kjelviken kr 80,00 (Autobud)21.09.2020 18:46:14
Kjelviken kr 65,0020.09.2020 11:51:09
Rottkr 61,00 (Autobud)20.09.2020 11:51:09
Rottkr 60,00 (Autobud)20.09.2020 11:50:37
Kjelviken kr 55,0020.09.2020 11:50:37
Rottkr 46,0020.09.2020 10:03:58
birgerkarlkr 45,00 (Autobud)20.09.2020 10:03:58
birgerkarlkr 34,00 (Autobud)18.09.2020 20:57:37
Rottkr 31,0018.09.2020 20:57:37
birgerkarlkr 25,00 (Autobud)18.09.2020 20:57:21
Rottkr 23,0018.09.2020 20:57:21
birgerkarlkr 3,0016.09.2020 19:35:01
Jeger51kr 1,0015.09.2020 09:15:31

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok