124 795
43 959
262 261
662 748

Nk T 112-114 i ** firblokker

Annonse nr: 3001522

Prima postfrisk . Verdi: 428kr

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet13.09.2020 09:35:00
Sluttet21.09.2020 19:00:00
Solgt forkr 38,00
Annonse vist15 ganger
Nk T 112-114 i ** firblokker
Annonse nr: 3001522
Høyeste Budgiver Kjelviken (472)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 38,0021.09.2020 18:53:19
Jeger51kr 35,00 (Autobud)21.09.2020 18:53:19
Jeger51kr 26,0021.09.2020 18:45:40
Kjelviken kr 25,00 (Autobud)21.09.2020 18:45:40
Kjelviken kr 22,0020.09.2020 11:50:07
birgerkarlkr 20,00 (Autobud)20.09.2020 11:50:07
birgerkarlkr 8,0016.09.2020 19:37:22
Jeger51kr 6,0015.09.2020 09:17:00

Karakterer (2887)  Se selgers karakterbok