124 795
43 959
262 261
662 748

Nk T 102,103 og 104 i ** firblokker

Annonse nr: 3001514

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet13.09.2020 09:35:00
Sluttet21.09.2020 19:00:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3001514
Høyeste Budgiver Kjelviken (472)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 11,0020.09.2020 11:31:44
birgerkarlkr 10,00 (Autobud)20.09.2020 11:31:44
birgerkarlkr 9,00 (Autobud)20.09.2020 11:30:25
Kjelviken kr 7,0020.09.2020 11:30:25
birgerkarlkr 5,0016.09.2020 19:42:08

Karakterer (2887)  Se selgers karakterbok