115 786
Auksjoner nå
28 888
Fastprisvarer
256 982
Salg siste 12mnd
643 732
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 94 - verdi 3.000 NOK

Annonse nr: 3000203

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet12.09.2020 09:45:00         
Sluttet16.09.2020 22:24:00
Solgt forkr 755,00  
Annonse vist139 ganger
Norge NK 94 - verdi 3.000 NOK
Annonse nr: 3000203
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver haming (2928)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
hamingkr 755,00 (Autobud)16.09.2020 20:03:17
katta7kr 750,0016.09.2020 20:03:17
hamingkr 715,00 (Autobud)16.09.2020 20:02:23
katta7kr 710,0016.09.2020 20:02:23
hamingkr 615,00 (Autobud)16.09.2020 20:01:42
katta7kr 610,0016.09.2020 20:01:42
hamingkr 605,0014.09.2020 20:14:23
katta7kr 600,00 (Autobud)14.09.2020 20:14:23
katta7kr 570,0012.09.2020 13:44:48
hamingkr 566,00 (Autobud)12.09.2020 13:44:48
hamingkr 505,00 (Autobud)12.09.2020 13:43:51
katta7kr 500,0012.09.2020 13:43:51
hamingkr 395,00 (Autobud)12.09.2020 13:32:57
gaamlidkr 390,0012.09.2020 13:32:57
hamingkr 365,00 (Autobud)12.09.2020 13:30:37
gaamlidkr 360,0012.09.2020 13:30:37
hamingkr 345,00 (Autobud)12.09.2020 13:30:16
gaamlidkr 340,0012.09.2020 13:30:16
hamingkr 315,0012.09.2020 12:39:16
gaamlidkr 310,00 (Autobud)12.09.2020 12:39:16
gaamlidkr 305,0012.09.2020 11:00:30
katta7kr 300,00 (Autobud)12.09.2020 11:00:30
katta7kr 215,00 (Autobud)12.09.2020 11:00:04
gaamlidkr 210,0012.09.2020 11:00:04
katta7kr 125,00 (Autobud)12.09.2020 10:59:46
gaamlidkr 120,0012.09.2020 10:59:46
katta7kr 10,0012.09.2020 10:00:18
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15750)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter