115 786
Auksjoner nå
28 888
Fastprisvarer
256 982
Salg siste 12mnd
643 732
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 60-62 - verdi 2.700 NOK

Annonse nr: 3000138

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet12.09.2020 09:45:00         
Sluttet16.09.2020 22:16:00
Solgt forkr 206,00  
Annonse vist120 ganger
Danmark AFA 60-62 - verdi 2.700 NOK
Annonse nr: 3000138
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver deok55 (571)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
deok55kr 206,0016.09.2020 22:07:19
Soggebergetkr 201,0016.09.2020 21:49:01
geihamkr 200,00 (Autobud)16.09.2020 21:49:01
geihamkr 180,0015.09.2020 23:54:27
only4youkr 175,00 (Autobud)15.09.2020 23:54:27
only4youkr 155,0015.09.2020 21:46:44
prik-10kr 150,00 (Autobud)15.09.2020 21:46:44
prik-10kr 130,0015.09.2020 21:46:13
Soggebergetkr 125,00 (Autobud)15.09.2020 21:44:08
prik-10kr 125,0015.09.2020 21:44:08
Soggebergetkr 115,0015.09.2020 18:55:15
prik-10kr 110,00 (Autobud)15.09.2020 18:55:15
prik-10kr 90,0015.09.2020 17:34:14
Soggebergetkr 85,00 (Autobud)15.09.2020 17:34:14
Soggebergetkr 70,00 (Autobud)12.09.2020 19:49:46
Berlingo01kr 65,0012.09.2020 19:49:46
Soggebergetkr 60,00 (Autobud)12.09.2020 19:49:17
Berlingo01kr 55,0012.09.2020 19:49:17
Soggebergetkr 50,00 (Autobud)12.09.2020 19:49:00
Berlingo01kr 45,0012.09.2020 19:49:00
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)12.09.2020 19:48:43
Berlingo01kr 35,0012.09.2020 19:48:43
Soggebergetkr 30,00 (Autobud)12.09.2020 19:48:28
Berlingo01kr 25,0012.09.2020 19:48:28
Soggebergetkr 20,0012.09.2020 19:47:15
Berlingo01kr 15,0012.09.2020 13:48:38
deok55kr 10,0012.09.2020 13:03:19
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15750)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter