115 300
Auksjoner nå
28 925
Fastprisvarer
256 958
Salg siste 12mnd
643 810
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 1 Thiele IIIb på klip - verdi 750 NOK

Annonse nr: 3000116

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet12.09.2020 09:45:00         
Sluttet16.09.2020 22:18:00
Solgt forkr 125,00  
Annonse vist57 ganger
Danmark AFA 1 Thiele IIIb på klip - verdi 750 NOK
Annonse nr: 3000116
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver deok55 (571)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
deok55kr 125,0016.09.2020 22:08:10
prik-10kr 120,00 (Autobud)16.09.2020 22:08:10
prik-10kr 115,0015.09.2020 21:41:21
alffrankkr 110,00 (Autobud)15.09.2020 21:41:21
alffrankkr 95,0015.09.2020 17:49:00
prik-10kr 90,00 (Autobud)15.09.2020 17:49:00
prik-10kr 65,0015.09.2020 17:30:47
Topgunkr 60,00 (Autobud)15.09.2020 11:38:54
prik-10kr 60,0015.09.2020 11:38:54
Topgunkr 55,00 (Autobud)15.09.2020 11:37:32
prik-10kr 50,0015.09.2020 11:37:32
Topgunkr 45,0014.09.2020 18:26:34
lappenxxkr 40,00 (Autobud)14.09.2020 18:26:34
lappenxxkr 35,0014.09.2020 14:23:55
Soggebergetkr 30,0013.09.2020 11:21:31
Per og Gittekr 25,0012.09.2020 16:51:49
deok55kr 20,00 (Autobud)12.09.2020 16:51:49
deok55kr 10,0012.09.2020 13:12:57
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15750)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter